Izvor: Vesti-online.com, 09.Apr.2014, 17:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanija "poremećena", objavila selfi
Stanija je odlučila da ponovo obraduje obožavaoce pa je na tviter postavilaprovokativan selfi u kupaćem kostimu
Stanija priznala da je poremećena
Poznata srpska starleta odreagoavala ja na objavljeno istraživanje u kome se navodi da slikanje selfija predstavlja mentalni poremećaj. Ona se složila sa tom konstatacijom i dodala da je kod nje u pitanju poremećenost iy ljubavi.
Ona je u jednom od prethodnih tvitova i zrazila čuđenje zašto je smatraju seks simbolom kada je ona jedna obična devojka.
Bilo kako bilo, ostaje nam samo da uživamo u čarima ove lepotice
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















