Izvor: Blic, 06.Dec.2013, 14:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šta se dogodilo sa Miličinim prstima?
Pevačica Milica Pavlović izgleda da često nosi cipele koje su bar broj manje, sudeći po njenim prstima na nogama koji deluju kao da su u "grču"
Pevačica se nije obazirala na to što je snimaju kamere, već se izula da odmori noge, a to isto je uradio i svirač koji je ostao u čarapama.
Zatim je ostala bez obuće
Oni su pevali i veselili se, ne dopuštajući da ih bilo šta sputa u toj nameri. Interesantno je to da su cipele koje pevačica nosi izgleda vrlo neudobne jer su ostavile posledice na njene nožne prste. Naime, na snimku se jasno vidi da nešto baš i nije u redu sa njima.
Najčitanije SADA:
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















