Izvor: Press, 30.Dec.2014, 20:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srpski turisti zaglavljeni u Mađarskoj
Autobus sa 73 turista iz Srbije zbog kvara od jutros stoji na oko 70 kilometara od Mađarske granice, rekli su za B92 putnici ovog autobusa.
Kvar je nastao jutros u 10 časova, a autobus još stoji. Putnici su bez grejanja, a zalihe hrane i vode su pri kraju.
Kako su putnici rekli za RTS, jednoj putnici je loše i došla je hitna pomoć.
Autobus se nalazi u zaustavnoj traci na auto-putu.
Vrata od autobusa ne mogu da se zatvore, i zbog toga je u prizemnom delu autobusa hladno, a većina putnika je na spratu.
Turisti su se zaputili u Krakov.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















