Srbin ošamario Bijonse

Izvor: Kurir, 23.Apr.2013, 07:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbin ošamario Bijonse

Pevačica se probijala kroz masu u Kombank areni kada je dobila udarac po čelu i ostala bez pramena kose, navodi Holivud lajf

Zveknuli je.

Bijonse je dobila batine u Beogradu! Američki mediji i dalje pišu o njenom nastupu u Srbiji skoro desetak dana posle koncerta i ističu da će ona do kraja života pamtiti posetu srpskoj prestonici zbog udarca koji je dobila dok se probijala kroz masu fanova. Snimak incidenta objavio je uticajni portal Holivud >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << lajf, a u tekstu uz priloženi video za posetioce u Kombank areni koriste se termini poput huligani i nasilnici.

Bijonse je na početku koncerta odlučila da prošeta s telohraniteljima kroz masu između dve bine u dvorani. Fanovi su joj pružali ruke, ona je užurbano koračala smešeći se, a onda se vidi kako jedan mladić spušta šaku na njeno čelo. Američke kolege pišu da se momak probio kroz gužvu samo da bi udario pevačicu. Pre će biti da je želeo da je pomiluje, a kada se ona trznula i pogledala ka njemu, prsti su mu se spustili niz njenu kosu... Holivud lajf naglašava da ju je tada počupao i da je ostala bez pramena.

Da je bilo baš tako surovo, sigurno bi odreagovao njen telohranitelj Džulijus, koji je bio tik iza nje, i momka oduvao na vrh tribina, ili neko iz obezbeđenja koje ju je u stopu pratilo. Ovako, ona je nastavila da korača prihvatajući pozdrave publike. Izgleda da je nekome trebala senzacija, pa da opet ocrni Srbe.

Godišnja zarada Bijonse prema Forbsu

2008.    80 miliona dolara

2009.    87 miliona dolara

2010.    87 miliona dolara

2011.    38 miliona dolara

Ukupno    292 miliona dolara

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Srbin ošamario Bijonse

Izvor: Dzungla.org, 23.Apr.2013

Pevačica se probijala kroz masu u Kombank areni kada je dobila udarac po čelu i ostala bez pramena kose, navodi Holivud lajf. Opširnije na Kurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.