Izvor: Mondo, 23.Feb.2009, 14:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija traži 400 lica preko Interpola
Šef Nacionalnog biroa Interpola izjavio je da Srbija trenutno traga za oko 400 svojih građana za kojima je raspisala međunarodnu poternicu i da se godišnje po srpskim poternicama u drugim zemljama uhapsi oko 50 lica.
Povezane vesti
Srbija traga za 400 lica sa poternice
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Feb.2009
NOVI SAD - Šef Nacionalnog biroa Interpola Miloš Oparnica izjavio je da Srbija trenutno traga za oko 400 svojih građana za kojima je raspisala međunarodnu poternicu i da se godišnje po srpskim poternicama u drugim zemljama uhapsi oko 50 lica, a kod nas po njihovim oko 30..."To ne znači da...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









