Izvor: Radio 021, 26.Dec.2012, 13:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Srbija pravila apsurdne kompromise pri sukcesiji"
Novi šef srpske grupe za sukcesiju Oliver Antić najavio je da će Beograd tražiti reviziju nekih već postignutih dogovora o deobi imovine bivše Jugoslavije, navodeći da su prethodne vlasti činile neke "apsurdne kompromise".
Povezane vesti
Beograd će tražiti reviziju ugovora o sukcesiji SFRJ
Izvor: SEEbiz.eu, 26.Dec.2012
BEOGRAD - Beograd će tražiti reviziju pojedinih dogovora o diobi imovine bivše Jugoslavije jer su napravljeni na štetu Srbije, najavio je u srijedu novi šef srpske grupe za sukcesiju Oliver Antić.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







