Izvor: NoviMagazin.rs, 11.Nov.2013, 09:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija ima najtransparentniju administraciju
Srbija ima najbolji zakonodavni okvir za pristup informacijama, pokazala je studija španske nevladine organizacije Pristup informacijama Evropa i kanadskog Centra za pravosuđe i demokratiju.
Povezane vesti
Srbija prva po transparentnosti administracije
Izvor: Telegraf.rs, 11.Nov.2013
U aktuelnoj studiji "Pravo na informacije" španske nevladine organizacije "Pristup informacijama Evropa" i kanadskog "Centra za pravosuđe i demokratiju", na prvom mestu nalazi se Srbija sa 135 od mogućih 150 bodova
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













