Izvor: Mondo, 26.Dec.2017, 16:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Spremni za doček?
Ispred Doma narodne skupštine u toku je postavljanje bine na kojoj će biti održani novogodišnji koncerti 30. i 31. decembra. Pored ove bine, koja je najveća, u gradu će biti postavljeno još nekoliko manjih bina.
Povezane vesti
Postavljena bina ispred Doma Narodne skupštine
Izvor: Blic, 27.Dec.2017, 13:07
Polako se približava doček Nove godine, a u prestonici su u toku završne pripreme za najluđu noć. Tako je ispred Doma Narodne skupštine već skoro potpuno montirana velika bina na kojoj će koncerti biti održani 30. i 31. decembra...Podsetimo, prve večeri će Beograđane, ali i mnogobrojne turiste...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











