Spremite se za još jedan paklen dan

Izvor: Vesti-online.com, 23.Avg.2012, 04:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Spremite se za još jedan paklen dan

U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i veoma toplo, a najviša dnevna temperatura će dostići 40 stepeni.

Temperature znatno iznad proseka  

Vetar će biti slab, na severu umeren, zapadni i severozapadni. Jutarnja temperatura kretaće se od 14 do 22, a najviša dnevna biće od 35 na severu do 40 stepeni na jugu i jugoistoku zemlje. I u Beogradu će biti veoma toplo. Vetar će biti slab, promenljivog pravca. Jutarnja temperatura biće 22, najviša dnevna >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 38 stepeni.

 

Veoma toplo vreme zadržaće se do kraja sedmice. Maksimalna temperatura biće znatno iznad proseka, u intervalu od 36 do 41 stepen.

 

U nedelju tokom noći u severnim, a u ponedeljak i u ostalim krajevima očekuje se osveženje uz pojačan severozapadni vetar, mestimično sa kišom, lokalnim pljuskovima i grmljavinom. Potom će do kraja perioda biti pretežno sunčano, uz postepen porast temperature.

 

Do kraja ove sedmice će u Beogradu biti sunčano i veoma toplo, a maksimalna temperatura biće do 39 stepeni.

 

Zbog izuzetno visokih temperatura vazduha najavljenih za naredne dane, JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" postavilo je na još tri lokacije u centru Beograda cisterne sa pijaćom vodom kako bi pomoglo što većem broju sugrađana da lakše podnesu velike vrućine.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.