Izvor: Blic, 23.Apr.2013, 13:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sprečen šverc cigareta
Zajedničkom akcijom carinika i pogranične policije na graničnom prelazu Gostun sprečen je pokušaj krijumčarenja 121.200 cigareta iz Srbije, što je jedna od većih zaplena u ovoj i prošloj godini.
Cigarete "Marlboro", čija je vrednost 1.285.400 dinara, juče su otkrivene u kamionu, crnogorske registracije, ispod vreća u kojima se nalazila stočna hrana koja je prethodno ocarinjena, saopštila je Uprava carina.
Najčitanije SADA:
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





