Izvor: Beta, 02.Avg.2012, 18:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šoškić podneo ostavku
BEOGRAD, 2. avgusta 2012. (Beta) - Guverner Narodne banke Srbije (NBS) Dejan Šoškić podneo je u četvrtak neopozivu ostavku na tu funkciju, a kao razlog naveo je predložene izmene i dopune Zakona o NBS koje p..
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Šoškić podneo ostavku
Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Avg.2012
Guverner Narodne banke Srbije Dejan Šoškić podneo je ostavku na tu funkciju.
Šoškić podneo ostavku
Izvor: Vesti-online.com, 02.Avg.2012
Guverner Narodne banke Srbije (NBS) Dejan Šoškić podneo je neopozivu ostavku na tu funkciju, a kao razlog naveo je predložene izmene i dopune Zakona o NBS koje po njegovom mišljenju bitno narušavaju nezavisnost centralne banke.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














