Izvor: B92, 09.Okt.2009, 19:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Solana: Položen ispit na Balkanu
Bač -- U Baču je danas otvorena nova hala sportova u koju je Vojvodina preko Fonda za kapitalna ulaganja uložila više od 151 milion dinara.
Predsednik Izvršnog veća Vojvodine Bojan Pajtić rekao je, otvarajući halu od 1.000 kvadratnih metara i 800 mesta za sedenje, da je ravnomerni razvoj Vojvodine jedan od prioriteta pokrajinskih vlasti.
On je kazao da je ta investicija dokaz da ekonomska kriza neće zaustaviti pokrajinske vlasti u investiranju u kapitalne objekte i naveo da je Pokrajina u Bač u protekle tri godine investirala oko 900 miliona dinara.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







