Šokantne tvrdnje: CRNA GORA NAORUŽAVA ISIS? (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Dec.2019, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šokantne tvrdnje: CRNA GORA NAORUŽAVA ISIS? (FOTO)

Nakon prethodnih objava o u kojima je doveo Crnu Goru u direktnu vezu sa švercom oružja, tviteraš Jorik Isik, koji objavljuje utovare i rute brodova, novom objavom ponovo je žestoko "potkačio" Crnu Goru

Početkom ovog meseca, izvor IN4S-a koji je zahtevao da ostane anoniman, predvideo je da će Crnu Goru uskoro potresti nova afera i optužbe za šverc oružja za ISIS preko Luke Bar.

"Luka Bar je centar šverca i crnih operacija nekoliko svetskih službi", kazao je. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Po svemu sudeći, zato Đukanović nudi Luku Bar "partnerima" iz UAE. Šverc oružja se radi preko Bara od 2011/12, saopštio je isti izvor.

Arms transferd to E & S Africa: 20 days & 4041nm later, weapons from Bulgaria & Montenegro arrives to the port of Dar es Salaam. Emden based Lauterjung’s Antigua Barbuda flag cargo vessel Norderney departs Dar es Salaam immediately after delivery. Pix from Nov27 Bosphorus transit pic.twitter.com/rRxj9r4h4u

— Yörük Işık (@YorukIsik) December 16, 2019

Nakon prethodnih objava o u kojima je doveo Crnu Goru u direktnu vezu sa švercom oružja, tviteraš Jorik Isik, koji objavljuje utovare i rute brodova, novom objavom ponovo je žestoko "potkačio" Crnu Goru.

Jorik Isik je objavio da je, nakon 20 dana i 4041 pređenih nautičkih milja oružje iz Crne Gore i Bugarske stiglo u luku Dar es Salam, kao i da je brod, koji polovi pod zastavom Antigve i Barbude, isplovio iz luke odmah nakon utovara dragocene "robe" iz CG.

Ranije se pisalo da je Mohamed Dahlan, kome je vlada dala državljanstvo, osoba koja je napravila kontakt uz pomoć tadašnjeg ministra pravde Izraela i koji je preko crnogorske kompanije koja je izvozila oružje u Saudijsku Arabiju spojio terorističke organizacije i Vladu Crne Gore.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.