Izvor: B92, 02.Jun.2022, 19:34
Snimak akcije hapšenja dilera u Beogradu VIDEO
MUP Srbije je objavio dramatičan snimak hapšenja nasred puta.
Pripadnici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala UKP nakon višemesečne saradnje sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu uhapsili su četvoricu članova kriminalne grupe osumnjičene za trgovinu narkoticima.
MUP je objavio dramatičan snimak hapšenja nasred puta. Dvojici osumnjičenih su najpre preprečili put, zatim su razbili staklo automobila, a onda su ga izvukli napolje.
"Policija! >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ostavi auto! Ostavi auto! Stavi ruke na leđa bre", čuje se na snimku.
U gepeku skupocenog “maseratija” pronađene su dve velike kese, a pretpostavlja se da se u njima nalazi droga.
Nastavak akcije je bio u stanu koji su koristili osumnjičeni. Policija je najpre razvalila vrata, zatim su bacili šok bombu, nakon čega su utrčali i uhapsili još dvojicu osumnjičenih.
MUP je saopštio da se sumja da su osumnjičeni krivična dela vršili u dužem vremenskom periodu na teritoriji Beograda, a policija je pretresom više stambenih jedinica i putničkih motornih vozila pronašla oko osam kilograma marihuane spakovane u 16 paketa, dva pištolja, oko 30.000 evra i vagicu za precizno merenje.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.









