Snežana Dakić: Trošim ušteđevinu

Izvor: Blic, 04.Okt.2015, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snežana Dakić: Trošim ušteđevinu

Voditeljka Snežana Dakić prijavila se na Biro za zapošljavanje jer je ostala bez posla.

- Daleko od toga da sam na ivici egzistencije i da nemam od čega da živim. Naprotiv, ja sam odgovorna i štedljiva osoba i ne bih sebi nikada dozvolila da se nađem u takvoj situaciji. Naročito što imam dete. Ja se samo nalazim na prelazu iz jednog projekta u drugi. A birou za zapošljavanje se prijavljuju svi kojima istekne radni odnos da bi ostvarivali dalja prava od penzije do zdravstvenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << osiguranja. Zato sam se i ja prijavila. I od toga je ispala opšta zabuna. Ali hvala svima koji su se zabrinuli - rekla je voditeljka za „Blic“, tvrdeći da ona i dalje živi život na koji je navikla.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.