Izvor: Blic, 04.Okt.2015, 00:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Snežana Dakić: Trošim ušteđevinu
Voditeljka Snežana Dakić prijavila se na Biro za zapošljavanje jer je ostala bez posla.
- Daleko od toga da sam na ivici egzistencije i da nemam od čega da živim. Naprotiv, ja sam odgovorna i štedljiva osoba i ne bih sebi nikada dozvolila da se nađem u takvoj situaciji. Naročito što imam dete. Ja se samo nalazim na prelazu iz jednog projekta u drugi. A birou za zapošljavanje se prijavljuju svi kojima istekne radni odnos da bi ostvarivali dalja prava od penzije do zdravstvenog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << osiguranja. Zato sam se i ja prijavila. I od toga je ispala opšta zabuna. Ali hvala svima koji su se zabrinuli - rekla je voditeljka za „Blic“, tvrdeći da ona i dalje živi život na koji je navikla.








