Sneg pada mestimično, saobraćaj umeren

Izvor: RTS, 16.Feb.2009, 12:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sneg pada mestimično, saobraćaj umeren

Zbog raskvašenog snega,kolovozi su klizavi. Vidljivost je, smanjena na 50 do 100 metara na Čestobrodici, Tresibabi i zato oprezno vozite. U nižim predelima ima od 2 do 3 centimetara snega na kolovozu, a u višim oko 5 centimetara snega na kolovozu. Zimska oprema je obavezna.

na svim prilazima Kopaoniku, Goču, Goliji, Tari, preko Debelog brda, Kameničkog brda, Slatine, Divčibara i Bukova, preko Čestobrodice, Rtnja, u višim predelima Sjenice, Novog Pazara, Raške i Tutina, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << na putevima koji vode ka Babinom zubu na Staroj planini, na području Majdampeka, Ivanjice, Despotovca i Resavice.

Zbog  pojave odrona,savetujemo oprez za volanom duž đerdapske  i ibarske magistrale, kroz sićevačku i grdeličku klisuru.

Normalizovan je  saobraćaj na regionalnom putu Temerin-Novi Sad. U zoni temerinske raskrsnice i  dalje je zatvoreno skretanje, a vozila se usmeravaju na Zrenjaninsku petlju.

Na magistralnom putu M-22 ,koji od Beograda preko NovogSada vodi ka Subotici,zabranjen je saobraćaj kamionima sa prikolicom, čija nosivost prelazi 12 tona. Ta tertna vozila se usmeravaju na autoput Beograd-Subotica.

Saobraćaj se obavlja naizmeničnim propuštanjem vozila,zbog radova na deonici magistralnog puta između Ušća i Biljanovca.

Na regionalnom putu Kanjiža-Novi Kneževac, zbog popravke mosta, zabranjen je saobraćaj  teretnim vozilima, čija  težina prelazi 12 tona.

Oštećen je most preko Bosura, na putu Svilajnac-Petrovac, pa se vozila usmeravaju na alternativne pravce.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.