Izvor: Kurir, 19.Feb.2013, 08:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Slobodan Radulović ostao bez advokata!
Branioci bivšeg direktora „c marketa“ otkazali punomoćje pošto je sudsko veće odbilo sve predloge odbrane i zakazalo iznošenje završnih reči i skoru presudu
BEOGRAD - Zakuvalo se!
Iznošenje završnih reči pred presudu takozvanoj stečajnoj mafiji juče je ponovo odloženo jer je bivši direktor „C marketa“ Slobodan Radulović ostao bez advokata!
- Po izričitom pismenom zahtevu našeg klijenta, nema više svrhe da mu budemo branioci >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << - rekao je Radulovićev advokat Vladimir Horovic, pošto je sudija Dušan Vojnović odbio predloge za saslušanje svedoka, ali i izuzeće najviših predstavnika srpskog pravosuđa. Sudija je naložio da mu se postavi branilac po službenoj dužnosti.
- Insistiramo na saslušanju Vojislava Koštunice, Miroslava Miškovića, Dejana Mihajlova, Aleksandra Nikitovića, Dragana Jočića i Aleksandra Vlahovića - rekao je Horovic pre nego što je odlučio da više ne brani Radulovića i objasnio da bi njihovim saslušanjem sud mogao saznati da osumnjičeni za „isisavanje 20 do 50 miliona evra iz tog preduzeća, to nisu učinili“.













