Izvor: RTS, 14.Sep.2008, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sledeće nedelje o Rezoluciji za KiM
Ministar za Kosovo i Metohiju Goran Bogdanović najavio je da će iduće nedelje imati prve sastanke sa šefovima poslaničkih grupa o Rezoluciji za Kosovo i Metohiju.
"Pokušaćemo da dođemo do zajedničkog stava, zajedničkog rešenja Rezolucije koja će biti prihvaćena i od opozicije i od stranaka na vlasti", objasnio je Boganović u intervjuu jagodinskoj televiziji "Palma plus".
P...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













