Sistematsko rešavanje problema mladih u Novom Sadu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Avg.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sistematsko rešavanje problema mladih u Novom Sadu

NOVI SAD - Član Gradskog veća Novog Sada zadužen za sport i omladinu Aleksandar Kravić izjavio je da će Novi Sad obezbediti sistematski pristup rešavanju problema mladih u Novom Sadu.

"Promenama koje su se desile u Novom Sadu mladi su dobili podršku za svoje ideje, a grad će, spram svojih mogućnosti, obezbediti sistematski pristup rešavanju problema mladih i organizovati usmerene aktivnosti i projekte u oblastima koje su za njihov život bitne", izjavio je Kravić >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << na prijemu za predstavnike omladinskih organizacija.

Kako se navodi u saopštenju informativne službe gradonačelnika Novog Sada, na sastanku je dogovoreno da se što pre pronađe model međusobne komunikacije i koordinacije aktivnosti, kako bi se zajedničkim radom i nastupanjem Gradskog veća i omladinskih organizacija unapredili programi i sadržaji koje Novi Sad može da ponudi.

Sastanku su prisustvovali predstavnici Centra za omladinski rad, Unije novosadskih učeničkih parlamenata, Volonterske omladinske organizacije, Volonterskog centra Vojvodine, Omladinske nevladine organizacije i Omladinskog kluba, kao i predstavnici organizacija BalkanIDEA, centra Živeti uspravno, omladinskog centra CK 13, Razvojnog fonda za mlade i organizacije Inženjeri zaštite životne sredine.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.