Izvor: Nezavisne Novine, 09.Jun.2017, 09:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Široki počeo pripreme
Nakon samo desetak dana odmora ponovo je radno u NK Široki Brijeg. Tim s "Pecare" počeo je pripreme za novu sezonu i prvu utakmicu kvalifikacija za Ligu Evrope 29. juna.
"S posebnim nestrpljenjem očekujemo ždrijeb, koji će biti obavljen 19. juna i u kojem nažalost nećemo imati status nositelja. Opet, to u kona-čnici ne mora puno značiti. Dovoljno se sjetiti samo Birkirkare i prošle godine, kada smo bili favoriti, a nismo prošli. Zašto sada s izmijenje-nom ulogom ne učiniti >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << suprotno protiv favorita na papiru i izboriti drugo pretkolo", kazao je Goran Sabljić, trener Širokog Brijega.
Nakon prve prozivke na "Pecari" odmah je usli-jedio i prvi trening u klupskom kampu, a momčadi se priključio Luka Grubišić (Split), za kojeg se trenutačno rješava potrebna papirolo-gija za registraciju. Kompletne pripreme ipak će biti obavljene u Širokom Brijegu, iako je jedno vrijeme u igri bila i Slovenija.
Nastavak na Nezavisne Novine...














