Siniša Mali ostaje gradonačelnik?

Izvor: Vesti-online.com, 06.Jul.2016, 08:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Siniša Mali ostaje gradonačelnik?

Iako se beogradskim kuloarima prethodnih dana pronela priča kako će gradonačelnik prestonice Siniša Mali u petak podneti ostavku na tu funkciju, reč je o još jednoj neutemeljenoj spekulaciji.

Naime, kako piše list "Alo!", ovo nije prvi put da Malog "smenjuju" ili da se spekuliše da će otići s mesta gradonačelnika, a sve se zakuvalo nakon rušenja u Savamaloj. Priče o njegovoj ostavci podgrejala je smena gradske sekretarke za privredu Tijane Maljković, koja će pak dobiti >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << novo zaduženje.

Izvori ovog lista iz gradske skupštine navode da se Mali bavi isključivo svojim redovnim aktivnostima, a u petak će, kako saznajemo, u Ljubljani prisustvovati otkrivanju spomenika reformatoru srpskog književnog jezika Vuku Stefanoviću Karadžiću, koji će biti postavljen ispred pravoslavne crkve u centru Ljubljane, a reč je o poklonu grada Beograda ovoj prestonici.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.