Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Nov.2016, 09:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Simpsonovi snimaju 29. i 30. sezonu

Američka televizija Foks prikazaće 29. i 30. sezonu animirane serije "Simpsonovi" koja je jedan od jedna od prvih uspešnih serija te televizijske kuće, i jedna od najuspešnijih i najcenjenijih u istoriji televizije.

Prva epizoda o avanturama uvrnute porodice Simpson prikazana je u decembru 1989. godina, a sada se emituju epizode iz 28. sezone.

Serija je na početku privlačila po oko 15 miliona gledalaca po epizodi. Rekordna gledanost je bila s 33 miliona ljudi za >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << epizodu "Barts Gets an F", u oktobru 1980. godine, ali je gledanost narednih epizoda opala.

"Simpsonovi" su osvojili 32 nagrade EMI koja se dodeljuje uspešnim TV-produkcijama.

Serija je popularna u celom svetu i ima značajan uticaj na pop-kulturu. Snimljen je i istoimeni dugometražni film koji je premijerno prikazan 2007.

U seriji koja ne robuje pravilima o političkoj, niti bilo kakvoj drugoj korektnosti, pojavljivali su se glasovi poznatih ličnosti, kao što je bivši britanski premijer Toni Bler i vlasnik Foksa Rupert Merdok, ali se parodija ponekad i nije dopala nekim slavnim ličnostima.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Simpsonovi snimaju 29. i 30. sezonu

Izvor: Beta, 05.Nov.2016

Američka televizija Foks prikazaće 29. i 30. sezonu animirane serije "Simpsonovi" koja je jedan od jedna od prvih uspešnih serija te televizijske kuće, i jedna od najuspešnijih i najcenjenijih u istoriji televizije.Prva epizoda o avanturama uvrnute porodice Simpson prikazana je u decembru 1989....

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.