Izvor: Mondo, 07.Apr.2015, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Selaković: Ako može u pustinji, može i kod nas
Ministar pravde Nikola Selaković odbacio je navode opozicije da se leks specijalisom za projekat "Beograd na vodi" stvara pravna nesigurnost.
Foto: Beta/Nenad Petrović
Tokom skupštinske rasprave, Selaković je rekao da se ta teza o stvaranju pravne nesigurnosti nekoliko puta potura navodeći da bi ti navodi opozicije bili smešni da nisu žalosni.
"Voleo bih da mi neko kaže argumentovano i pravnički potkovano šta je netransparentno u zakonu", poručio >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je Selaković.
Odgovarajući na kritike opozicije, Selaković je rekao da je u prethodnoj deceniji samo u Abu Dabiju izgrađeno 26 eksluzivnih hotela.
"Ako je moglo u pustinji može i ovde gde je Bog dao sve", rekao je Selaković.
Ministar pravde je pozvao poslanke da utvrde javni interes za sprovođenje projekta “Beograd na vodi“ i pomognu da se usvajanjem tog zakona koji će, naveo je, izazvati tekstonske ekonomske, kulturne i turističke promene u Srbiji i na Balkanu.









