Sekirom opljačkao kladionicu, pa ga uhapsili

Izvor: Vesti-online.com, 08.Maj.2014, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sekirom opljačkao kladionicu, pa ga uhapsili

Novopazarska policija uhapsila je D.Z. (38) iz tog grada osumnjičenog za pljačku kladionice, saopštila je u četvrtak Policijska uprava.

Foto: Ilustracija

"Osumnjičeni se tereti da je 5. maja, preteći sekirom, naterao radnika kladionice u ulici Veljka Vlahovića da mu predao oko 246.000 dinara", navedeno je u saopštenju.

 

Uhapšenom je određen pritvor do 48 časova.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.