Sedmoro mrtvih u oružanom okršaju u favelama u Riju

Izvor: Blic, 25.Jun.2013, 18:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sedmoro mrtvih u oružanom okršaju u favelama u Riju

Šest civila i jedan policajac poginuli su danas u oružanom okršaju u jednom sirotinjskom kvartu Rija de Žaneira, saopštila je brazilska policija.

Portparol policije je rekao da su policajac i jedan civil poginuli rano jutros nakon što su protesti u tom delu Rija prerasli u nerede i pljačku.

Ostalih petoro civila je ubijeno tokom policijske intervencije u jednoj faveli u istom području Rija, dodao je portparol.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Sedmoro mrtvih u oružanom okršaju u Riju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Jun.2013

Šest civila i jedan policajac poginuli su danas u oružanom okršaju u jednom sirotinjskom kvartu Rio De Žaneira, saopštila je policija.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.