Izvor: Press, 19.Mar.2014, 16:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šarićev let do Podgorice izbrisan iz istorije
Šarić je doleteo juče na podgorički aerodrom, gde se na kratko video sa svojom porodicom, a potom preseo na let kojim je u pratnji stigao u Beograd.
Na repu aviona koji je u Golubovce sleteo juče oko 6.30 časova, bila je zastava Švajcarske i oznaka HB - JKC, pišu crnogorske "Vijesti".
Avion "golfstrim 550" u vlasništvu je švajcarske kompanije "Džet avijejšn".
Prema rečima advokata Baćevića, Šarića je na aerodromu juče ujutru sačekalo deset članova familije, među kojima je bilo i dvoje dece.
- U prostoriji blizu aerodromske piste Šarić je sa rođacima ostao pola sata, a isto toliko vremena trajao je i naš razgovor - navodi Baćević.
Na pitanje da li će se žaliti na rešenje o pritvoru i da li će on i klijent biti spremni za suđenje koje je zakazano za 24. mart, Baćević je rekao da će se sa svojim klijentom videti danas i dodao:
- Onda ćemo odlučiti da li ćemo se žaliti. Očekujem da mi kaže da li je spreman da od ponedeljka na sudu počne da iznosi svoju odbranu ili će tražiti odlaganje.











