Saobraćaj pojačan na mostovima

Izvor: Blic, 31.Okt.2012, 08:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saobraćaj pojačan na mostovima

Saobraćaj u Beogradu jutros je pojačan na Pančevačkom mostu u oba smera, na Brankovom mostu u pravcu prema centru grada i na "Gazeli", ali za sada nema gužvi, izjavila je Tanjugu dežurni dispečer udruženja "Žuti taksi" Zorica Milić.

Saobraćaj je, takođe, trenutno pojačan i u delu od Banovog brda i Čukaričke padine u pravcu prema centru Beograda, dodala je Milić.

Na beogradskim ulicama saobraća 1.312 vozila javnog gradskog prevoza - 121 tramvaj, 94 trolejbusa >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i 1.097 autobusa, rečeno je Tanjugu u dispečerskoj službi Gradskog saobraćajnog preduzeća "Beograd".

Sa Beogradske autobuske stanice planirano je 650 polazaka. "Lasta" je planirala da 600 vozila ostvare 6.243 polaska, rečeno je Tanjugu u dispečerskim službama tih preduzeća.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.