Izvor: Nezavisne Novine, 30.Mar.2018, 15:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sanacija trotoara na Rebrovačkom mostu

BANJALUKA - Sanacija pješačkih staza na Rebrovačkom mostu je počela, a u okviru ovih radova planirano je čišćenje i ispiranje prostora na trotoaru, izrada hidroizolacije, montaža gotovih betonskih ploča, te izrada novog asfaltnog sloja.

U Odjeljenju za saobraćaj i puteve rekli su da će uz sanaciju oštećenja nastalih na stazama biti sanirana i ograda na mjestima oštećenja.

"Radovi se izvode u okviru redovnog održavanja mostova na području grada, a izvođač >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je preduzeće 'Građenje Đurić'", rekli su u Odjeljenju.

Dodali su i da je Rebrovački most dio magistralnog puta, kojim upravlja Javno preduzeće "Putevi RS", a da grad vrši održavanje pješačkih površina i ograde.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.