Izvor: Mondo, 02.Dec.2014, 14:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Samoubistvo u zamrzivaču
Srednjovečna Francuskinja izvršila je samoubistvo kada se zaključala u zamrzivaču, pošto je patila od "razorne samoće", saopštila je pariska policija.
Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock
Vatrogasci su imali teško otkriće kada su otkrili mrtvu ženu od 57 godina u njenom zamrzivaču, koja je očigledno izvršila samoubistvo.
Pošto su primili poziv ćerke koja je rekla da je zabrinuta jer se nije čula sa svojom majkom, otišli su juče u kuću žene >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u predgrađu Pariza i posle pretresa, pronašli zgrčeno telo žene u zamrzivaču, rekao je izvor iz policije za agenciju AFP.
"Ona se sama zatvorila iznutra da bi se ubila", dodao je isti izvor.
U stanu je pronađeno pet oproštajnih pisama namenjene različitim članovima njene porodice.
Parižanka je živela sama i svoj potez je objasnila da "boluje od nekoliko bolesti i od razorne samoće".










