Izvor: Danas, 31.Jul.2013, 20:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Samoinicijativno povećavao plate
Bivši dekan niškog Medicinskog fakulteta i aktuelni prodekan za finansije Milan Višnjić (63) uhapšen je juče zbog sumnje da je zloupotrebom službenog položaja oštetio fakultet za skoro 170 miliona dinara i 70.000 evra, saopštila je juče Policijska uprava Niš.
Povezane vesti
MEDICINSKI FAKULTET: Bivši dekan ojadio fakultet za 175 miliona dinara
Izvor: Kurir, 01.Avg.2013, 07:43
Prof. dr Milan Višnjić osumnjičen da je, mimo propisa, povećao plate zaposlenima, a smanjio školarine..NIŠ - Dolijao!..Prof. dr Milan Višnjić (63), do prošle godine dekan Medicinskog fakulteta, uhapšen je juče zbog sumnje da je zloupotrebio položaj, saopštila je niška policija. Prema prvim...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






