Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Jul.2021, 15:06
Samofalov: Dogovor šest meseci pre izbora
Funkcioner Socijaldemokratske stranke Konstantin Samofalov izjavio je danas da vlast i opozicija ne smeju da izgube nekoliko meseci u pregovaranjima i da, ukoliko postoji prostor za dogovor, razgovori moraju da se nastave hitno kako bi u slučaju postizanja sporazuma bilo dovoljno vremena za primenu.
Samofalov je, u pauzi dijaloga u Palati Srbija, rekao da je potrebno da se sporazum donese šest meseci pre izbora.
"Za nas iz SDS i grupe stranaka i pokreta je od ključnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << značaja da se Evropski parlament uključi u čitav proces i zbog toga i ne učestvujemo u paralelnom dijalogu", rekao je Samofalov.
Ta grupacija stranaka među kojima je i Nova stranka smatraju da su evroparlamentrarci garant kakve-takve nrmalnosti u pregovirima i da mogu biti garancija za sprovođenje eventualnog dogovora.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








