Samo kad ga je Baloteli dao...

Izvor: Mondo, 29.Okt.2014, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Samo kad ga je Baloteli dao..."

Osporavani napadač dao je gol za preokret Liverpula od 2:1 nad Svonsijem. Na "Enfildu" se, kažu, sada lakše diše...

Foto: (AP Photo/Jon Super)

Fudbaler Liverpula Dejan Lovren rekao je danas da je gol Marija Balotelija u meču Liga kupa protiv Svonsija olakšanje za sve u klubu.

Liverpul je sinoć sa 2:1 pobedio Svonsi u Liga kupu.

Svonsi je poveo u 65. minutu golom Marvina Emnesa, a izjednačio je Baloteli u 86. minutu, osam minuta pošto je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ušao u igru. Njemu je to bio tek drugi gol za Liverpul od kako je ovog leta došao iz Milana.

"Mislim da smo svi u klubu osetili olakšanje. Ja sam bio siguran da će Mario dati gol danas, sutra, bilo je samo pitanje vremena. Svi verujemo u njega, radi veoma naporno na treninzima", rekao je Lovren za britanske medije.

Pobedu Liverpulu u meču sa Svonsijem i prolaz u četvrtfinale Liga kupa doneo je upravo Lovren u 95. minutu.

"Sjajan je osećaj postići gol za pobedu. Bila je to teška utakmica, ali smo pokazali karakter. Mislim da smo igrali bolje nego u prethodne dve utakmice i da smo 100 odsto zaslužili pobedu", kazao je Lovren.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.