Salkić: Očekivao sam ovakvu odluku

Izvor: Nezavisne Novine, 25.Jun.2015, 16:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Salkić: Očekivao sam ovakvu odluku

BANJALUKA – Potpredsjednik Republike Srpske Ramiz Salkić rekao je da nije iznenađen odlukom pravosuđa BiH da Naser Orić bude izručen BiH, a ne Srbiji.

“Nisam iznenađen. Očekivao sam ovakav ishod. Potjernica koju je Srbija izdala bila je sa elementima koji Orića terete za ono što je već procesuirano u Haškom tribunalu. Orić nije trebao biti priveden,a ovim Srbija samo otežava  situaciju u regionu, rekao je Salkić za “Nezavisne novine”.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.