Sajam građevinarstva od 12. do 16. aprila

Izvor: Blic, 06.Apr.2011, 14:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sajam građevinarstva od 12. do 16. aprila

Na Beogradskom sajmu će u utorak 12. aprila početi Međunarodni sajam građevinarstva na kome će se predstaviti više od 900 izlagača.

Na ovogodišnjoj smotri, pod sloganom „Pomeramo granice" posetioci će u osam hala na izložbenom prostoru od 60.000 metara kvadratnih moći da vide najsavremnije materijale, opremu, alate, mašine za gradnju, montažne kuće, opremu za bazene i sl.

Oko 300 izlagača iz Slovenije, Italije, Rumunije, Bugarske, Mađarske, Azijskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << zemalja i Amerke će predstaviti inovacije u oblasti građevine.

Sajam će otvoriti ministar životne sredine i prostornog planiranja Oliver Dulić.

Radno vreme sajma je od 10 do 19 časova, osim na dan zatvaranja sajma u subotu kad će sajam trajati do 17 časova.

Cena ulaznice je 500, za grupne 300 dinara.

Za sve posetioce obezbeđen je besplatan parking na Adi Ciganliji i besplatan autobuski prevoz do sajma i natrag.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.