Sahranjena Lren Skot: Džeger vodio posmrtnu kolonu

Izvor: Blic, 26.Mar.2014, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sahranjena Lren Skot: Džeger vodio posmrtnu kolonu

Devojka rok zvezde Mik Džegera Lren Skot, sahranjena je na privatnom groblju u Los Anđelesu.

Privatno groblje na koje je dizajnerka sahranjena

Lren je pronađena mrtva u svom stanu u Njujorku 17 marta, a razlozog za njeno samoubistvo su bili finansijski problemi.

Oko 70 najbližih prijatelja i porodica su ispratili dizajnerku na večno počivalište, a kolonu je predvodio Mik Džeger.

Njegove ćerke, Džejd i Karis su izrecitovale kratke pesme, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dok je njegova unuka Mezi pročitala deo iz Biblije.

Cela sahrana je bila izuzetno dobro obezbeđena, te je bila zatvorena za javnost i medije, a svaki automobil je bio pretražen za fotoaparate.

Skotina kolekcija je bila izuzetno popularna tokom otvaranja 2006. godine, a njene kreacije su nosile mnoge zvezde, uključujući Nikol Kidman, Oliviju Vajld, Tinu Fej, Saru Džesiku Parker i Mišel Obamu.

Međutim, 2012. godine je nastao pravi krah, a prema finansijskim izveštajima kreatorka je dugovala oko 3.5 miliona dolara.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Sahranjena devojka Mika Džegera

Izvor: Mondo, 26.Mar.2014

Lavren Skot sahranjena je u Los Anđelesu u prisustvu oko 70 ožalošćenih, među kojima su bile i holivudske zvezde.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.