Izvor: medio.rs, 02.Jun.2014, 00:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sa-njima-su-nestali-osmesi
Osvajale su naša srca osmehom. Ambiciozne i mlade medicinske sestre. Više ih nema.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









