Izvor: B92, 03.Avg.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SVE BOLJI ODZIV NA REGISTRACIJU

Nakon privremenog zatvaranja centara za registraciju u uzoj Srbiji, tokom prve nedelje registracije, sve je veci broj ljudi koji se odazivaju registraciji, saopstila je u petak kancelarija OEBS u Pristini. "Ocekuje se da ce se vise od hiljadu ljudi registrovati do kraja nedelje. Velikim delom je tako zahvaljujuci pozitivnom stavu u Beogradu, gde su obe vlade apelovale na gradjane da se odazovu registraciji", kaze se u saopstenju. "Ovo je apsolutno ista poruka koju i OEBS zeli da prenese >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gradjanima: srpska zajednica, kako na Kosovu, tako i van njega, trebalo bi da se registruje, kako bi Srbi kasnije imali mogucnost da sami donesu odluku da li zele da ucestvuju na izborima ili ne", zakljucuje se u saopstenju. Registracija ce trajati do 8. septembra, prenosi Fonet.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.