Izvor: B92, 07.Apr.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SUD ODUZEO PRAVO NA VLASNISTVO STANA MIRI FURLAN

Odlukom Opstinskog suda u Zagrebu, poznatoj zagrebackoj glumici Miri Furlan oduzeto je pravo na stan, javlja Beta. "Ova 'presuda u ima Republike Hrvatske' za mene je definitivna i nedvosmislena poruka da se ne zavaravam i da ne ocekujem da ce se stvari izmedju mene i Zagreba u skorije vreme promeniti", izjavila je splitskom "Feral Tribjunu" Mira Furlan posto je izgubila svoj stan posle desetogodisnjeg sudskog spora po tuzbi Grada Zagreba. Mira Furlan je pocetkom devedesetih morala iz politickih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << razloga da napusti Zagreb i danas zivi i radi u Americi. Sud joj je tada oduzeo stan u kome je rodjena s obrazlozenjem da je izgubila stanarsko pravo jer u njemu nije zivela duze od sest meseci.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.