Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Mar.2024, 19:17

STUDENTI BLOKIRALI FILOZOFSKI FAKULTET U NOVOM SADU: Traži se smena Dinka Gruhonjića, blokada do daljnjeg

Studenti Univerziteta u Novom Sadu okupili su se u velikom broju ispred Filozofskog fakulteta, gde su na miran način protestovali i tražili smenu profesora Dinka Gruhonjića. Nakon mirnog protesta i govora Damjana Vakanjca, studenta prorektora Univerziteta u Novom Sadu, studenti su zauzeli fakultet do daljeg.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

POKS: Čim isteraju Gruhonjića s posla, studenti da blokiraju zgradu Predsedništva Srbije

Izvor: NoviMagazin.rs, 30.Mar.2024, 12:53

Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) pozvao je danas studente koji blokiraju Filozofski fakultet u Novom Sadu da "čim isteraju s posla" profesora Dinka Gruhonjića zbog "antisrpskih stavova", započnu blokadu zgrade Predsedništva Srbije u Beogradu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.