
Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Jul.2019, 09:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
STEFANOVIĆ OTKRIVA: Vučić prisluškivan u kontinuitetu još od 1995. godine
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisluškivan je u kontinuitetu još od 1995. pa do 2000. nekada i bez ikakvog naloga suda i bez naredbe i mere koja je na bilo koji način zasnovana na zakonu.
Nekad je to bilo i sa naredbom suda, otkrio je danas ministar policije Nebojša Stefanović.
- Vučić je prisluškivan i u periodu od 2000. do 2003. i posebno u periodu od 2007. do 2012. i to na perfidan način, indirektno putem komunikacije sa osobama koje su bile prisluškivane >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << poput Gorana Vesića i Vladimira Đukanovića koji su bili označeni kao ekstremisti i na osnovu toga prisluškivani i nadzirani - otkrio je Stefanović.
- Da bi se nadzirao Aleksandar Vučić, izabrano je 10-12 ljudi da bi preko njih bio praćen - rekao je Stefanović dodajući da je postojala jasna namera o čemu svedoči i činjenica da je sadašnji predsednik Srbije prisluškivan još od 1995. godine.
IRONIJA U PUNOM SJAJU: Kombi pun droge vredne 200 miliona se zakucao u POLICIJSKI AUTO (VIDEO)
Nastavak na SrbijaDanas.com...
STEFANOVIĆ OTKRIO: Vučić prisluškivan u kontinuitetu još od 1995! Poslednjih godina prisluškivano desetak ljudi, uključujući Vesića i Đukanovića!
Izvor: RTV Pink, 30.Jul.2019
Predsednik je praćen preko 10 do 12 ljudi, a prisluškivanje se vršilo sve od 1995. godine, saopštio je danas ministar policije.