SPORTING POBEDIO RAJO VALJEKANO 3:1

Izvor: Kurir, 11.Dec.2011, 19:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BEOGRAD - Fudbaleri Sporting Hihona pobedili su u gostima Rajo Valjekano sa 3:1, u 16. kolu španske Primere.

Sporting je poveo golom Davida Barala u desetom, a Načo Novo je sa pogotka u 37. i 67. minutu doneo gostima prednost od 3:0.

Jedini gol za domaću ekipu postigao je Migel Perez Miču u prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Sporting je pobedom "pobegao" iz zone ispadanja i sada je 15. na tabeli sa 15 bodova. Rajo je 13. sa bodom više od Sportinga.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.