Izvor: Nezavisne Novine, 07.Avg.2014, 20:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SNSD: Primitivne izjave Vučurevića
TREBINJE - Gradski odbor SNSD-a Trebinje ocijenio je primitivnim i nekulturnim izjave gradonačelnika Trebinja Slavka Vučurevića u kojima je vrlo ružne insinuacije uputio na račun premijerke RS Željke Cvijanović.
"Računajući na to da će iz Vučurevića makar u maloj mjeri proviriti pravi Hercegovac, a takvi su poznati po finim manirima i džentlmenskom ponašanju, on je ipak ostao dosljedan primitivizmu, nekontrolisan, haotičan, gubitničkog raspoloženja. Svoj bijes pokazuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << svaki put kada ga posjete republičkih čelnika podsjete na činjenicu da on, za razliku od njih, ne rješava nagomilane probleme, ne otvara nova radna mjesta, ne dovodi prave investitore", navodi se u saopštenju GO SNSD-a Trebinje, izdatom povodom Vučurevićevih izjava.
Oni tvrde da trebinjski gradonačelnik zloupotrebljava budžetska sredstva, nastavljajući sa pričama o virtuelnim investitorima poput "Beme", "Binga" i drugih, zatvarajući tako Trebinje u potpunu izolaciju.
"Iako je od pogrdnih riječi važnija činjenica ko ih je izgovorio, Hercegovcima, tradicionalistima koji poštuju žene, ipak ostaje žal zbog izgovorenih riječi čovjeka koji sjedi u fotelji gradonačelnika", navodi SNSD.
Nastavak na Nezavisne Novine...
















