Izvor: B92, 26.Jul.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SMILJANIC: UVESCEMO I MI REKET

Predsednik subotickog opstinskog sindikata Milenko Smiljanic rekao je u sredu da je privatnim i drustvenim preduzecima upuceno pismo kojim funkcioneri "levog bloka" zahtevaju materijalnu podrsku za obnovu zemlje. Smiljanic je izjavio Beti da je pismo "ustvari obicno reketiranje" i najavio da ce i sindikat Subotice slicna pisma, ovih dana, uputiti na adrese subotickih preduzeca. "Razrezacemo i mi svoj reket, trazicemo da jednaku sumu preduzeca uplate na racun fonda solidarnosti, kako bi pomogla da ljudi koji zive u bedi mogu da prezive. Ako te uplate stignu, poverovacemo da su celni ljudi svih tih preduzeca zaista dobrovoljno dali te pare", rekao je Smiljanic.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.