Izvor: B92, 07.Sep.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SKUPSTINA BEOGRADA POZIVA NA IZBORE

Izvrsni odbor Skupstine Beograda pozvao je u cetvrtak Beogradjane da u sto vecem broju izadju na biracka mesta i da na gradskim izborima glasaju za kandidate koji su se potvrdili radom, postenjem, savesnoscu i odgovornoscu. Podsecajuci na aktivnosti gradske uprave u protekle tri i po godine, Izvrsni odbor izrazava uverenje da ce Beogradjani "poverenje ukazati kandidatima demokratskih i rodoljubivih opredjenja, koji su uvek bili sa svojim sugradjanima". "Sigurni smo, zato, da Beogradjani nece ukazati poverenje onim kandidatima koji su u najtezim danima za nas narod, drzavu i prestonicu bili van zemlje ili duboko pod zemljom", zakljucuje se u saopstenju.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.