Izvor: B92, 07.Sep.2000, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SKUPSTINA BEOGRADA POZIVA NA IZBORE
Izvrsni odbor Skupstine Beograda pozvao je u cetvrtak Beogradjane da u sto vecem broju izadju na biracka mesta i da na gradskim izborima glasaju za kandidate koji su se potvrdili radom, postenjem, savesnoscu i odgovornoscu. Podsecajuci na aktivnosti gradske uprave u protekle tri i po godine, Izvrsni odbor izrazava uverenje da ce Beogradjani "poverenje ukazati kandidatima demokratskih i rodoljubivih opredjenja, koji su uvek bili sa svojim sugradjanima". "Sigurni smo, zato, da Beogradjani nece ukazati poverenje onim kandidatima koji su u najtezim danima za nas narod, drzavu i prestonicu bili van zemlje ili duboko pod zemljom", zakljucuje se u saopstenju.













