Izvor: Kurir, 12.Jan.2008, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SKI-STAZA RADILA SAMO JEDAN DAN
VALJEVO - Na novoj ski-stazi na Divčibarama, za koju je obećano da će raditi besplatno tokom zimskog raspusta, moglo se skijati samo na dan njenog otvaranja. U JP „Skijališta Srbije“ demantuju da staza nije dobro pripremljena i podsećaju da je veliki broj ljudi skijao po njoj na dan otvaranja. Pojedini skijaši koji su se spuštali novom ski-stazom žalili su se da na njoj ima dosta kamenja i neravnina i da im to stvara probleme. Nova ski-staza na Divčibarama dugačka je 850 metara, a dvosedna žičara preneta sa Kopaonika ima kapacitet za 1.200 skijaša na sat.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










