SITUACIJA U SRBIJI JE ALARMANTNA! Čak 19 gradova na CRNOJ LISTI sa najviše zaraženih, Beograd i dalje epicentar

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Nov.2020, 16:29

SITUACIJA U SRBIJI JE ALARMANTNA! Čak 19 gradova na CRNOJ LISTI sa najviše zaraženih, Beograd i dalje epicentar

Koronavirus se naglo širi u srpskim gradovima, pa je tako lista sa mestima gde ima više od 70 novozaraženih sve duža.

Beograd sa 2.105 novih slučajeva je i dalje ubedljivo na prvom mestu, a iza njega su Novi Sad (404), Kragujevac (249), Niš (221).

Između 100 i 200 zaraženih imaju Pančevo (194), Kraljevo (171), Vranje (117), Trstenik (105) i Smederevo (100)

Manje od 100 imaju Valjevo (93), Leskovac (92), Bačka Palanka (90), Čačak (89), Kruševac >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << (87), Subotica (86), Zrenjanin (86), Užice i Požarevac sa po 85 i Zaječar sa 80 zaraženih.

Ostali gradovi imaju ispod 70 novih slučajeva.

U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 18.592 osobe, njih 7.041 bilo je pozitivno, dok je, nažalost, preminulo 61 lice.

Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima u bolnicama širom zemlje se nalazi 254 pacijenta.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.