Izvor: Kurir, 28.Apr.2010, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠETAO GA KAO PSA!
Čim im se pruži prilika, farmeri se toliko napiju da prave raznorazne gluposti! Tako je bilo i preksinoć na žurki povodom rođendana Macinog sina i Rakine unuke
Čim im se pruži prilika, farmeri se toliko napiju da prave raznorazne gluposti!
Tako je bilo i preksinoć na žurki povodom rođendana Macinog sina i Rakine unuke.
Fešta je počela oko 22 sata, kada je pristigao i orkestar, a ubrzo su nastale prave bahanalije. Đus je dobro otpio iz litrenjaka >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prepečenice, a onda ništa manje pijanog Gagija vezao kaišem oko vrata i šetao ga kao psa po kući. Bivši Anabelin muž poslušno ga je pratio u stopu hodajući četvoronoške po prljavom podu!
Za to vreme Maca i Zorica Brunclik nazdravljali su ukrštajući ruke i pijući šampanjac na eks, dok je Maja Odžaklijevska vrckala kukovima i zadnjicom. A oko njih su i dalje šetali Đus i njegov verni Gagi.









