SAMPDORIJA RAZBILA UDINEZE: Mihajlović ide ka sredini tabele

Izvor: Kurir, 13.Jan.2014, 23:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sampdorije savladali su kod kuće u Đenovi ekipu Udinezea sa 3:0, u utakmici 19. kola italijanske Serije A.

Tim trenera Siniše Mihajlovića pružio je veoma dobru igru i petom pobedom ove sezone probio se na 12. mesto prvenstvene tabele sa pet bodova iznad opasne zone.

Srpski defanzivac Nenad Krstičić odigrao >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je ceo meč u dresu domaćina, dok je kod gostiju Dušan Basta igrao do 66. minuta, a golman Željko Brkić nije bio u kombinaciji za sastav.

Fudbaleri Intera razočarali su navijače igrajući u Milanu protiv Kjeva nerešeno 1:1, pa su napravili novi korak nazad u borbi za visok plasman.

Inter kao petoplasirani na tabeli sada ima čak 10 bodova manje od Napolija, na poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Kjevo je šokirao nero-azure vodećim golom već na početku susreta, Nagatomo je izjednačio posle samo četiri minuta, da bi ostatak meča prošao u jalovoj inicijativi izabranika trenera Valtera Macarija.

Srpski internacionalac u timu Intera Zdravko Kuzmanović igrao je do 85. minuta, dok je kod gostiju defanzivac Ivan Radovanović veoma dobro odigrao ceo meč.