SAD, propali kroz pod crkve

Izvor: RTS, 20.Feb.2014, 21:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAD, propali kroz pod crkve

Trideset pet ljudi povređeno u američkoj državi Misisipi, koji su za vreme propovedi propali kroz drveni pod crkve.

U crkvenom centru za mlade u američkoj saveznoj državi Misisipi se za vreme propovedi urušio drveni pod, pa je oko 70 ljudi propalo u prizemlje, pri čemu je njih 35 zadobilo povrede, objavili su američki mediji.

Većina povređenih je zadobila prelome i posekotine, a jedna 16-godišnja devojčica je dobila povredu glave, ali niko od povređenih >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << nije životno ugrožen, prenela je agencija AP.

Montažna zgrada na dva sprata u gradu Lorel, na jugu Misisipija, koristila se kao centar za potrebe lokalne zajednice, gde su se, između ostalog, održavale košarkaške utakmice i različiti sastanci.

Svedoci nesreće su potvrdili da se začuo prigušeni zvuk poput grmljavine pre nego što se pod urušio. "Ljudi su počeli da propadaju kroz pod, baš kao u filmovima", ispričala je 18-godišnja Tori Hodž za lokalne novine.

Ljudi su propali sa visine od više od 3,5 metra u kuhinju koja se nalazila u prizemlju, rekao je šerif Aleks Hodž.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Urušio se pod crkve u SAD, 35 povređenih

Izvor: Akter, 20.Feb.2014

U crkvenom centru za mlade u američkoj saveznoj državi Misisipi danas se za vreme propovedi urušio drveni pod, pa je oko 70 ljudi propalo u prizemlje, pri čemu je njih 35 zadobilo povrede

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.