Izvor: RTS, 20.Feb.2014, 21:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SAD, propali kroz pod crkve
Trideset pet ljudi povređeno u američkoj državi Misisipi, koji su za vreme propovedi propali kroz drveni pod crkve.
U crkvenom centru za mlade u američkoj saveznoj državi Misisipi se za vreme propovedi urušio drveni pod, pa je oko 70 ljudi propalo u prizemlje, pri čemu je njih 35 zadobilo povrede, objavili su američki mediji.
Većina povređenih je zadobila prelome i posekotine, a jedna 16-godišnja devojčica je dobila povredu glave, ali niko od povređenih >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << nije životno ugrožen, prenela je agencija AP.
Montažna zgrada na dva sprata u gradu Lorel, na jugu Misisipija, koristila se kao centar za potrebe lokalne zajednice, gde su se, između ostalog, održavale košarkaške utakmice i različiti sastanci.
Svedoci nesreće su potvrdili da se začuo prigušeni zvuk poput grmljavine pre nego što se pod urušio. "Ljudi su počeli da propadaju kroz pod, baš kao u filmovima", ispričala je 18-godišnja Tori Hodž za lokalne novine.
Ljudi su propali sa visine od više od 3,5 metra u kuhinju koja se nalazila u prizemlju, rekao je šerif Aleks Hodž.
Urušio se pod crkve u SAD, 35 povređenih
Izvor: Akter, 20.Feb.2014
U crkvenom centru za mlade u američkoj saveznoj državi Misisipi danas se za vreme propovedi urušio drveni pod, pa je oko 70 ljudi propalo u prizemlje, pri čemu je njih 35 zadobilo povrede










