Izvor: B92, 26.Jan.2016, 18:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SAD: Lažna uzbuna, nije bilo pucnjave
San Dijego -- Vojna policija je proverila navode da se u vojnoj bolnici u San Dijegu čula pucnjava, ali nije pronašla ništa sumnjivo, saopštila je američka Mornarica.
Prethodno je iz te ustanove navedeno na Fejsbuku da su se čuli pucnji.
"Napadač u zgradi 26 Mornaričkog medicinskog centra u San Dijegu. Savetuju se građani da pobegnu, sakriju se ili se suprotstave napadaču", naveli su u saopštenju, a prenela je agencija AFP.
Nakon provere zgrade 26, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << međutim, vojna policija nije ustanovila da se to zaista dogodilo, javio je AP.
Škole u blizini vojne bolnice koje su jedno vreme bile zatvorene ponovo su nastavile sa radom, navodi AP.








